Ürünler

Ürünler

Ocak Ve Fırın Grubu;

BNT Busines network kurulduğu günden bu yana en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kaliteli ve amaca yönelik hizmet politikası çerçevesinde ısıtma ve soğutma sektöründe kullanılmakta olan komponentleri tedarik etmektedir. Müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedefleyen bir firma olarak başarılı bir işbirliği ve destek için yalnızca ürün ve malzeme tedarik etmenin yeterli olmadığının bilincindeyiz . En önemli kriterin müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda esneklik sağlamak olduğunu bilerek, var gücümüzle bu konuda kendimizi geliştirmekteyiz. İzmir’de bulunan ana ofisimizin yanı sıra , Çin’de de ayrı ofisimiz bulunmaktadır . Ofislerimizde  üç kişiden oluşan deneyimli mühendis ekibimiz ve yanlarındaki personelimizle sizlere daha kaliteli bir hizmet amaçlamaktayız .Her türlü ihtiyaçlarınız için çekinmeden bizlerle temasa geçebilirsiniz. 
  

Su Ürünleri Yem Sanayi ;

 Yem Sanayi Hammadde ;

  • a) Balık Unu ; Yem yapımında yüksek oranlarda balık unu kullanılmaktadır. Balık unu özellikle hamsi gibi taze deniz balıklarından üretilen çok yüksek protein içeriği olan aminoasit ve vitamin kaynağıdır. Balık unu elde etmek için kullanılan hammaddeler kalite standartlarına uygun olarak kurutularak değirmenden geçirilmekte ve yağı alındıktan sonra yem sanayisi içerisinde kullanılmaktadır. BNT Business Network Su Ürünleri ve Yem Sanayi olarak, kalite standartlarına uygun bir şekilde üretim yapan fabrikalarla çalışarak tüm müşterilerimize en kısa sürede, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi kendimize misyon edinmekteyiz.
     
  • b) Balık Yağı ; Kalp hastalıklarından depresyona kadar birçok hastalıkta balık yağının yararları daha fazla gündeme gelmektedir. Balık yağının içinde EPA ve DHA adı verilen Omega-3 yağ asitleri vardır. Balık yağının faydaları içerdiği Omega-3 yağ asidinden kaynaklanmaktadır. BNT Busines Network  Su Ürünleri ve Yem Sanayi olarak, kalite standartlarına uygun bir şekilde üretim yapan fabrikalarla çalışarak tüm müşterilerimize en kısa sürede, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi kendimize misyon edinmekteyiz.
     
  • c) Mısır Gluteni ; Mısırdan nişasta üretimi aşamasında elde edilen, tamamen doğal bir mısır ürünüdür. Mısırdan nişasta üretimi aşamasında nişasta, kepek, öz, glüten olmak üzere 4 ana bileşen oluşur. Bunlardan glüten; yağ ve yem sanayinin önemli bir girdisini oluşturmaktadır. Mısır glüteni yüksek protein ve enerji oranlarına sahip olması nedeniyle önemli bir yem hammaddesidir . BNT Business Network  Su Ürünleri ve Yem Sanayi olarak, kalite standartlarına uygun bir şekilde üretim yapan fabrikalarla çalışarak tüm müşterilerimize en kısa sürede, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi kendimize misyon edinmekteyiz.
  • d) Et Ve Kemik Unu ; Et ve Kemik unu (kan, kıl, tırnak, boynuz ve deri hariç) kemik dahil olmak üzere keçi, sığır, koyun gibi hayvan dokularından elde edilen rendering ürünüdür. Rendering ürünleri “hayvansal proteinler” ve “yağ” olmak üzere iki grupta ifade edilirler. Et ve kemik ununun ekonomik bir yem hammaddesi olduğu değişmez bir gerçektir. Firmamız yüksek kaliteli protein, kritik amino asitler, yararlanılabilir fosfor ve diğer gerekli minerallerin yararlı bir kombinasyon içermesinden dolayı yem hammaddesi olarak yüksek önem taşıyan “Helal Sertifikalı” Et-kemik ununun müşterilere aynı kalitede ve güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlar.