Kurumsal

Hakkımızda

BNT Busines network kurulduğu günden bu yana en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kaliteli ve amaca yönelik hizmet politikası çerçevesinde ısıtma ve soğutma sektöründe kullanılmakta olan komponentleri tedarik etmektedir. Firmamız 2007 yılından beri BNT İç ve Dış Tic. San. Ltd. Şti adı altında faaliyet göstermekte olup ithalat ve ihracat konusunun yanı sıra bu konularda profesyonel desteğe ihtiyacı olan firmalara danışmanlık hizmeti de vermektedir .

Amacımız müşterilerimizin istediği ürünlerin tedarik süreçlerini ve ticaretlerini geliştirmektir.

Müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedefleyen bir firma olarak başarılı bir işbirliği ve destek için yalnızca ürün ve malzeme tedarik etmenin yeterli olmadığının bilincindeyiz . En önemli kriterin müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda esneklik sağlamak olduğunu bilerek, var gücümüzle bu konuda kendimizi geliştirmekteyiz.
İzmir’de bulunan ana ofisimizin yanı sıra , Çin’de de ayrı ofisimiz bulunmaktadır . Ofislerimizde  üç kişiden oluşan deneyimli mühendis ekibimiz ve yanlarındaki personelimizle sizlere daha kaliteli bir hizmet amaçlamaktayız . 
Her türlü ihtiyaçlarınız için çekinmeden bizlerle temasa geçebilirsiniz.