Hizmetler

Komponent Tedariği

Komponent Tedariği

Fuar ve Fabrika Ziyareti :

Sizinle ya da sizin adınıza fuar/fabrika ziyaretinin gerçekleştirilmesi, üretim koşullarının ve ürünlerin görüntülenmesi, sipariş vermeye karar verdiğiniz üreticinin tarafımızdan ziyaret edilmesi gerekir. Resim ve video çekimi ile fabrika görüntülenir. Uzmanlarımızın yorumlarını da içeren rapor sonrası, üreticinin güvenirliğinden emin olursunuz. Böylece istemiş olduğunuz fuar/fabrika ziyaretini hızlı bir şekilde gerçekleştirmiş olarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmiş olursunuz.

Ürün ve Fiyat Araştırması :

Araştırma ekibimiz ithalatını düşündüğünüz ürün, firma ve fiyatları hakkında araştırmalar yapar, sonuçlarını tarafınıza bir rapor olarak gönderir. Bilindiği üzere Çin'de bir ürünün yüzlerce üreticisi, kalitesi ve fiyatı var. Bu nedenle araştırma sürecinde öncelikle, sektörün önde gelen ve doğruluğu onaylanmış fabrikalarla temas kurulur. Sonrasında bu ürünü üreten diğer fabrikalardan da teknik bilgi, fiyat ve numune toplarız. İstenilen özellikte olmayan ürünleri saf dışı eder, detaylı rapor hazırlarız. Bu araştırmalarımız neticesinde istemiş olduğunuz ürün hakkında detaylı bilgi ve fiyata ulaşmış olarak size net ve detaylı bir fiyat teklifi sunarız.

Numune Tedariki :

Uygun bulduğunuz üreticiden ya da bizim araştırarak bulduğumuz üreticilerden istediğiniz ürünün tedariki ve ya bize göndermiş olduğunuz numunenin bire bir aynısının üretimini yaptırarak, kargo ile adresinize gönderimi yapılır. Bu işlem istemiş olduğunuz numunenin özelliklerine göre farklı zaman süreçleri gerektirebilir.
Pazarlık ve sözleşme :

Siparişini verdiğiniz ürünün ön faturası ve sözleşmesi düzenlenir. Firmamız sizin adınıza pazarlık yapar, En uygun fiyat teklifi sunulur.

Üretim ve Yükleme Denetimi :

Sipariş verilerek üretimine başlanan ürünün, üretim sürecinde kontrollerini yaparak tarafınıza bilgi ve rapor sunarız. İstekleriniz doğrultusunda, üretim esnasında rastgele örnekler ile numune alarak tarafınıza iletiriz. Teslim alma ve Yükleme tarihinde ise ürünler kontrol edilerek tarafınıza bir rapor halinde sunulur. Üretim aşaması biten ve istenilen özellikte olmayan ürünleri, tarafınızdan onay gelmediği sürece teslim almayız.

Resmi evrak düzenleme ve takip :

İthalat için gerekli olan tüm resmi evraklar tarafımızca düzenlenir ve takibatı yapılır.Sonrasında size gönderilir.

Nakliye ve Lojistik :

Malınızı sorunsuz olarak teslim alırız. Ürünlerinizin konteynır yüklemelerine refakat eder, yüklemelerin sorunsuz olmasını sağlarız.